Nová podoba projektu VZP ČR Díky za VZPruhu, plná inspirace a motivace

Chcete začít jíst zdravěji, ale nevíte jak na to? Chcete začít s novým sportem, ale nemáte odvahu? Hledáte tipy na volnočasové aktivity nebo vás zajímají témata související se zdravím, civilizačními chorobami či co nejpřívětivějším stárnutím? Tak to jste tady na správném místě a my budeme moc rádi, pokud si nás vyberete za své průvodce nejen těmito tématy. Mimo dodávání pravidelného obsahu se můžete těšit na různé soutěže o zajímavé ceny. Načerpejte s námi pořádnou VZPruhu a buďte zdravější, odvážnější a šťastnější.

Díky za VZPruhu v době pandemie covid-19

Projekt Díky za VZPruhu vznikl v roce 2021 jako reakce na pandemii covid-19, kdy se ze dne na den uzavřely školy, obchody, sportovní centra, plavecké bazény, kulturní instituce a další místa. Lidem bylo doporučováno, aby maximálně omezili osobní kontakty s ostatními a byli co nejvíce doma. Jedním z vedlejších negativních dopadů pandemie, které VZP ČR vnímala jako zásadní, bylo výrazné snížení aktivity dětí, do školy se nechodilo, kroužky se nekonaly, stýkat se s ostatními se nedoporučovalo. Cílem projektu Díky za VZPruhu bylo tedy v jeho první části motivovat děti, ale i jejich rodiče k pohybu mimo školní a kroužkové aktivity, abychom v dětech i dospělých probudili chuť sportovat individuálně.

Nový rozměr projektu Díky za VZPruhu 

V současné době se situace v oblasti školství a volnočasových aktivit vrátila prakticky k normálu, děti i dospělí se mohou opět věnovat svým koníčkům a volnočasovým aktivitám téměř bez omezení.

Základní myšlenka projektu – motivovat a inspirovat – v nás ale zůstala a chceme ji dál rozvíjet, proto jsme vytvořili tvůrčí skupinu ze zaměstnanců VZP ČR, kteří se aktivně věnují zdravému životnímu stylu a zároveň by rádi sdíleli své zkušenosti s ostatními, tedy s vámi. Budeme se věnovat širokému spektru témat, která souvisejí se zdravým životním stylem, a to od jídelníčku přes cvičení a tvoření až po tipy na různé akce, kterých se aktivně účastníme. Věříme, že si v nové podobě projektu Díky za VZPruhu každý něco najde.

Váš tým projektu Díky za VZPruhu