VZP podporuje nebo se účastní celé řady akcí. Najdete je na našich stránkách, a navštívíte-li je,
můžete se do nich zapojit i Vy a přispět tak k dobré věci. 

 • Vánoční nábor s VZP

  17. 12. 2021

  Současná doba není jednoduchá a zájem o sport v České republice rapidně klesá. Rytíři si proto připravili ojedinělou náborovou akci (Vánoční nábor s VZP) mimo vnitřní prostory. Ta proběhne 17. prosince na venkovním kluzišti na Václavském náměstí v Kladně (za Kauflandem) od 17:00. Na místě bude i klubový fanshop a dorazit by měli i někteří extraligoví Rytíři.

  www.rytirikladno.cz

 • Děti do bruslí

  září - květen

  Profesionální výuka bruslení a rozvoj individuálních dovedností pro krasobruslení a lední hokej. Projekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.

  www.detidobrusli.cz

 • Sportovní den mládeže s TAJV

  Termín červen – prosinec 2021

  Sportovní den mládeže s TAJV je sportovně-edukační projekt pro děti a mládež ve vybraných městech a obcích na sportovištích v České republice. Každý přihlášený účastník projektu bude mít příležitost vyzkoušet si nabízené sportovní aktivity a soutěžit o hodnotné ceny z turnaje TAJV. Hlavním cílem projektu TAJV je v letošním roce 2021 především prohlubování myšlenky sportu mezi dětmi a nabádaní k pravidelnému aktivnímu pohybu dětí v jejich volném čase po velmi dlouhé koronavirové sportovní odmlce.

  www.tajv.cz