VZP podporuje nebo se účastní celé řady akcí. Najdete je na našich stránkách, a navštívíte-li je,
můžete se do nich zapojit i Vy a přispět tak k dobré věci. 

  • Sportovní den mládeže s TAJV

    Termín červen – prosinec 2021

    Sportovní den mládeže s TAJV je sportovně-edukační projekt pro děti a mládež ve vybraných městech a obcích na sportovištích v České republice. Každý přihlášený účastník projektu bude mít příležitost vyzkoušet si nabízené sportovní aktivity a soutěžit o hodnotné ceny z turnaje TAJV. Hlavním cílem projektu TAJV je v letošním roce 2021 především prohlubování myšlenky sportu mezi dětmi a nabádaní k pravidelnému aktivnímu pohybu dětí v jejich volném čase po velmi dlouhé koronavirové sportovní odmlce.

    www.tajv.cz

  • TOKIO PARK

    Termín 26. 7. - 1. 8. 2021

    Tokio park, ve kterém si děti rodiče mohou vyzkoušet různé disciplíny a zasoutěžit si o odměny. Součástí budou i další aktivity. Těšíme se na vaši návštěvu vždy každý den od 16:00 – 19:00 celý týden od 26.7.- 1.8.2021

    riderasport.cz

  • Příměstský kemp malých sportů

    Termín 16. 8. - 20. 8. 2021

    Příměstský kemp pro děti, které mají rády sport a chtějí si vyzkoušet i jeho trochu netradiční varianty, jako je například LUKOSTŘELBA, KIN-BALL, AQUATLON, nebo MÖLKI. celý týden se ponese v duchu her, soutěží a turnajů. Nedílnou a velmi důležitou součástí kempu je každodenní BAZÉN s výukou základů první pomoci a záchranářství, pod vedením zkušených instruktorů. Kemp se koná na ZŠ Červený vrch Praha 6.

    www.trenerdeti.cz

  • BIG SUMMER GAMES 2021

    Termín 20. 8. - 22. 8. 2021

    BIG SUMMER GAMES patří mezi největší závody v České republice inspirované crossfitem. Po koronavirové pauze se letos jedná o první událost ze série, která proběhne tak, jak se patří! Součástí budou i tentokrát policejní závody.

    bcrosschallenge.com

  • Sportmánie Plzeň

    21. – 29. 8. 2021

    Pestrý program, který se bude každé 3 dny obměňovat, zajímavé medaile pro děti do 15 let, možnost vyhrát upomínkové sportovní předměty a připraveno je spousta dalších překvapení.

    sport.plzen.cz/SportmaniePlzen

  • Vladštejnova desítka

    22. 8. 2021

    Závod i turistický zážitek v Chebu.

    www.valdstejnova10.cz

  • Okolo jižních Čech

    8. 9. – 12. 9. 2021

    Okolo jižních Čech 2021 je mezinárodní cyklistický etapový závod, který je součástí Světového poháru v silniční cyklistice a tedy v kategorii závodů mezinárodní cyklistické federace UCI 2.2. Jedná se o druhý nejvýznamnější závod a zároveň o nejdelší etapový závod v silniční cyklistice v České republice. Letos proběhne již devátý ročník

    www.okolojiznichcech.cz

  • Fénix Run

    Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz Výtěžek ze startovného běhů FénixRun bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám se zdravotním handicapem s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy Nové HároModrý hrochKrtekNo foot no stress a Pink Bubble.

    www.fenixrun.cz/virtualni-behy

  • Pivoňův běh

    Termín 18. 9. 2021

    Nekončící čerstvý vzduch, rozmanité lesní porosty, střídající se terén i profil na třech různých trasách v Píseckých horách. Rozběhněte se z louky před Bílým domem do srdce píseckých lesů a zdolejte vytyčený cíl. Na své si přijdou děti, začátečníci nebo zkušení běžci a běžkyně. Různě náročné trasy s prvotřídním servisem – parkoviště v těsné blízkosti, šatny, úschovny, nebo stánky s občerstvením a doprovodný program.

    www.pivonuvbeh.cz

  • Plzeňský kardioběh

    19. 9. 2021

    Závody pro děti. Součást Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje.

    www.pro-sport.cz

  • Královský maraton města Písku

    2. 10. 2021

    Tento unikátní závod se poběží převážně podél zlatonosné řeky Otavy. Běžíme i po nejstarším kamenném mostě v České republice. Nejedná se o městský závod, ve městě se běží jen menší část. Z větší části se běží na stezkách v lese, nebo podél břehu řeky.

    www.kmmp.cz