VZP podporuje nebo se účastní celé řady akcí. Najdete je na našich stránkách, a navštívíte-li je,
můžete se do nich zapojit i Vy a přispět tak k dobré věci. 

 • Den zdraví se STOBem naživo

  23. 10. 2021

  Tradiční oblíbená akce STOBu (Stop Obezitě) proběhne letos v prostorách konferenčního centra City. Den plný pohybu, dobrého a zdravého jídla, odborného poradenství, zajímavých workshopů a rozhovorů s odborníky. Přijďte si nechat změřit složení těla, ochutnat zdravé potraviny nebo se zúčastněte workshopů a cvičení.

  www.stob.cz

 • Víkendová škola bruslení s Tomášem Vernerem

  24. 10. 2021

  Děti od 4 do 11 let se mohou těšit na kvalitní výuku bruslení pod vedením profesionálních trenérů, která je pro ně připravena zábavnou formou. Akci navštíví i krasobruslař Tomáš Verner. Ve stánku VZP máme pro Vás připravené drobné dárečky a informace o benefitech a výhodách, které ještě do konce roku můžete využít. Přijďte si s námi užít zábavu na ledové ploše!

  www.detidobrusli.cz

 • Děti do bruslí

  září - květen

  Profesionální výuka bruslení a rozvoj individuálních dovedností pro krasobruslení a lední hokej. Projekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základní školy s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením.

  www.detidobrusli.cz

 • Sportovní den mládeže s TAJV

  Termín červen – prosinec 2021

  Sportovní den mládeže s TAJV je sportovně-edukační projekt pro děti a mládež ve vybraných městech a obcích na sportovištích v České republice. Každý přihlášený účastník projektu bude mít příležitost vyzkoušet si nabízené sportovní aktivity a soutěžit o hodnotné ceny z turnaje TAJV. Hlavním cílem projektu TAJV je v letošním roce 2021 především prohlubování myšlenky sportu mezi dětmi a nabádaní k pravidelnému aktivnímu pohybu dětí v jejich volném čase po velmi dlouhé koronavirové sportovní odmlce.

  www.tajv.cz

 • Fénix Run

  Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz Výtěžek ze startovného běhů FénixRun bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám se zdravotním handicapem s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy Nové HároModrý hrochKrtekNo foot no stress a Pink Bubble.

  www.fenixrun.cz/virtualni-behy